Home

измамник потребление храна състезание по плуване варна Статисистики гъба куче

България ще бъде представена от петима състезатели на европейското  първенство по плуване в 25-метров басейн в Букурещ - По света и у нас - БНТ  Новини
България ще бъде представена от петима състезатели на европейското първенство по плуване в 25-метров басейн в Букурещ - По света и у нас - БНТ Новини

Варна приема Балканиада по скокове във вода

21-то издание на Международния турнир по плуване "Юлиан Русев" стартира днес

20 медала спечелиха варненчета на престижно състезание по плуване (СНИМКИ)  – Новини Варна
20 медала спечелиха варненчета на престижно състезание по плуване (СНИМКИ) – Новини Варна

Международен Мастърс турнир по плуване във Варна - Спорт

Успешно начало за най-малките състезатели по плуване - Sevlievci.com

Състезатели от 16 клуба ще премерят сили в турнир по плуване във Варна –  Новини Варна
Състезатели от 16 клуба ще премерят сили в турнир по плуване във Варна – Новини Варна

Над 300 деца участваха в Общинския ученически турнир по плуване във Варна |  Moreto.net - Варна
Над 300 деца участваха в Общинския ученически турнир по плуване във Варна | Moreto.net - Варна

245 участници се състезаваха в общински турнир по плуване | Новини |  Животът във Варна - официален сайт на Община Варна
245 участници се състезаваха в общински турнир по плуване | Новини | Животът във Варна - официален сайт на Община Варна

200 състезатели ще плуват в мастър турнира във Варна - Chernomorie-bg.com -  новини от Черноморието
200 състезатели ще плуват в мастър турнира във Варна - Chernomorie-bg.com - новини от Черноморието

Голям ден за всички плувци! Маратонът "Галата-Варна" - Общество — Новини  Стандарт
Голям ден за всички плувци! Маратонът "Галата-Варна" - Общество — Новини Стандарт

Международно състезание по артистично плуване ще се проведе във Варна -  Новини от Actualno
Международно състезание по артистично плуване ще се проведе във Варна - Новини от Actualno

Контролно открити води 5-км | Плуване | Спортен Календар 2023

Първо плувно състезание на новия басейн в комплекс "Приморски" | Новини |  Животът във Варна - официален сайт на Община Варна
Първо плувно състезание на новия басейн в комплекс "Приморски" | Новини | Животът във Варна - официален сайт на Община Варна

Първи национален турнир по адаптирано плуване се проведе във Варна - СайтЪТ

ХV традиционно състезание по плуване, град Варна - ДГ №38 Маргаритка - Варна

Три национални отбора по плуване се събират на лагер във Варна - Варна  Спорт - Новинарски уебсайт за спорт
Три национални отбора по плуване се събират на лагер във Варна - Варна Спорт - Новинарски уебсайт за спорт

Деца спечелиха 21 медала от първото състезание по адаптирано плуване във  Варна - Искра.бг
Деца спечелиха 21 медала от първото състезание по адаптирано плуване във Варна - Искра.бг

10-годишната Алекс от Варна с медали от две състезания по плуване | Силна  Варна
10-годишната Алекс от Варна с медали от две състезания по плуване | Силна Варна

400 деца участваха в турнир по плуване | Новини | Животът във Варна -  официален сайт на Община Варна
400 деца участваха в турнир по плуване | Новини | Животът във Варна - официален сайт на Община Варна